1.   Zwroty


Jeżeli dokonują Państwo zakupów w naszym sklepie mają Państwo możliwość odstąpienia od umowy oraz otrzymania zwrotu środków.

 

Termin do skorzystania z prawa odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odebrania przez Państwa lub osoby trzeciej wskazanej przez Państwa przesyłki z towarem. Zwrot można zrealizować w ramach odstąpienia od umowy bez podania przyczyny zwrotu.

 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, proszę przekazać nam informację o wysyłce zwrotu:

  • elektronicznie na adres:  info@naparcoffee.pl 

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. Zwroty nadane przesyłkami za pobraniem nie będą odbierane, a zwrot nie zostanie rozpatrzony. Zwroty prosimy nadawać na adres:

Napar
Most Pauliński 3
87-100 Toruń
Polska2. Reklamacja

Jeżeli dokonują Państwo zakupów jako Konsumenci (tzn. osoby fizyczne), mają Państwo prawo do rękojmi co oznacza, że nasza firma ponosi odpowiedzialność za niezgodność towaru.


Prawo rękojmi jest wyłączone wobec przedsiębiorców.Podstawą do rękojmi jest wystąpienie w sprzedanym produkcie wady prawnej lub wady fizycznej, która jest niezgodnością produktu z umową. Dochodzi do niej zwłaszcza gdy przedmiot:

  • nie ma właściwości, które produkt tego rodzaju powinien mieć

  • nie ma właściwości, o których konsument został zapewniony

  • został wydany kupującemu niekompletny

  • jest własnością osoby trzeciej

Termin do skorzystania z prawa do rękojmi wygasa po upływie 12 miesięcy od dnia odebrania przez Państwa lub osoby trzeciej wskazanej przez Państwa przesyłki z towarem.Aby skorzystać z prawa rękojmi, konieczne jest przekazanie informacji z dokładnym opisem wady i dokumentacją zdjęciową, poprzez:

  • listownie na adres Coffeegram Łódzka 115 87-100 Toruń

  • elektronicznie na adres:  Coffeegramroastery@gmail.com 

Jako sprzedawca mamy obowiązek ustosunkować się do Państwa żądań w ciągu 14 dni od dnia odebrania formularza reklamacyjnego. Brak odpowiedzi w tym terminie skutkuje uznaniem reklamacji jako zasadnej.Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Państwa adres e-mail.